Veľkoobchod

Vitajte na Puojde. Sme radi, že Vás naša ponuka zaujala. Puojd ponúka svoje produkty nielen jednotlivcom, ale aj firmám, ktoré sa chcú odlíšiť. Medzi našich odberateľov patria firmy ako Volkswagen Slovakia, Tatra banka, Kancelária prezidenta Slovenskej republiky, Slovenská národná galéria, Dm Drogerie markt či Západoslovenská energetika. Naše produkty sú jedinečné dizajnom, ideou, vypracovaním a v neposlednom rade tým, že sú vyrobené na Slovensku.

Za vysoko profesionálne kreatívne spracovanie na základe vašich požiadaviek zodpovedá dizajnérka a zakladateľka Puojdu Michaela Bednárová, ktorá má dlhoročné skúsenosti s tvorbou koncepcií pre firemné či reprezentatívne dary. Tie vieme pre vás od základu navrhnúť a zrealizovať, alebo môžete siahnuť po po našich overených darčekových predmetoch, na ktoré umiestnime logo Vašej firmy.
Doba vyhotovenia väčšej objednávky sa pohybuje od 2 týždňov do 12 mesiacov v závislosti od množstva a typu produktov.

Ako postupovať pri objednávaní?
Napíšte na [email protected] s požiadavkou na cenovú ponuku k vami vybranému produktu. V maile je potrebné uviesť približný počet kusov, o ktoré máte záujem a prípadné požadované úpravy dizajnu. Ak objednávku potrebujete do určitého dátumu, uveďte ho.
My vám následne zašleme cenovú ponuku a približnú dobu dodania.

Aktualizácia…
  • Žiadne produkty v košíku.